Bansko.net»Новини от региона»Новини от Банско»Банско наказа Миньор Перник с 2:1 в контрола

Гол

ФК Банско победи съперниците си от Миньор Перник с 2:1 в контрола, която двата тима изиграха вчера на стадион Свети Петър в курортния град. Козлите изоставаха с един гол, но успяха да изравнят и да обърнат резултата.

Перничани играха доста затворено. Те се бяха затворили в полето си и разчитаха предимно на контраатаки. В средата на първото полувреме при контраатака нападателят на Миньор Даниел Стефанов беше изведен и успя да изпрати топката неспасяемо в мрежата на Пламен Колев.

Минути преди края на първата част Мартин Станкев „постави“ топката на главата на Никола Радулович, който не пропусна да изравни резултата.

Второто полувреме започна силно за тима на Банско, който диктуваше играта на терена. Второто попадение на банскалии стана дело на Виктор Шишков в 73-ата минута. Пропуски за козлите направиха Георги Факиин и Виктоп Шишков.