Bansko.net»Новини от региона»Новини от Разлог»Тимът на Разлог падна от Пирин (Бл)

Кристина Черникова
Новак
785

Тимът на ФК Пирин Разлог падна от адашите си от Благоевград по време на вчерашната контролна футболна среща, която се състоя на стадиона в Разлог.

Играчите и на двата отбора дадоха всичко от себе си, но в крайна сметка Благоевградчани надделяха и мачът приключи с 2:1 в тяхна полза.

Срещата започна доста оспорвано и през първото полувреме домакините демонстрираха много силна игра. Още в деветнадесетата минута те поведоха благодарение на гола на Николай Димирев.

Напрежението нарасна още повече през 39-та минута, когато Димитър Благов изравни за 1:1. Играта продължи да бъде динамична, но в 72-та минута Благой Наков реши съдбата на мача и домакините надделяха.