Bansko.net»Новини от региона»Новини от Разлог»ФК Пирин (Разлог) стигна до равен със Славия (Благоевград)

14 Юли 2016, 09:27
Антония Р.
Антония Р.
1k

Контролната среща между футболистите на Пирин (Разлог) и Славия (Благоевград) приключи с 1:1. Мачът се игра вчера на стадиона в град Банско.

Резултатът откри Георг Илиев в полза на гостите от Благоевград, който засече центрирането на Стоев от Пирин в 25-та минута. Разложани се опитваха да изравнят резултата, но до края на първото полувреме опитите им бяха неуспешни.

Във второто полувреме обаче пиринци отбелязаха първия гол във вратата на Славия.

Благоевградчани бяха на път да си тръгнат с победа след спечена дузпа, но не успяха да отбележат.

Заради вулгарно изказване и хвърляне на топката Георг Илиев от Славия бе изгонен от терена с два жълти картона.

С тази контролна среща приключва лагерът на пиринци в Банско. Следващата им контрола ще се играе на стадион Раковски в София, когато ще се срещнат с гръцкия тим Платяняс.