Разписание на автобуси от и до Банско

Разписания автобуси

Уважаеми посетители, тук можете да намерите актуалното разписание на автобусите от и до Банско. Информацията е актуална и се проверява редовно за евентуални промени.  Надяваме се разписанието да ви бъде полезно!  Разписанието на влаковете от Гара Банско можете да намерите на посоченият линк.
София - Банско
Заминаващи автобуси от централна автогара София:
  • 07:30
  • 08:30
  • 09:45
  • 11:25
  • 14:00
  • 16:45
Заминаващи автобуси от автогара Овча Купел:
  • 7:00
  • 9:20
  • 11:50
  • 12:30
  • 13:05
  • 13:55
  • 14:30
  • 15:10
  • 15:49
  • 16:20
  • 16:30
Банско - София
Заминаващи автобуси за Централна автогара София:
  • 4:58
  • 7:00
  • 12:51
  • 15:15
  • 15:42
  • 16:20
  • 17.23 - Без Събота
  • 17:50
Заминаващи автобуси за автогара Овча Купел:
  • 5:31 - Без Неделя
  • 5:52
  • 5:54
  • 6:37
  • 7:00
  • 8:00 - Без Събота и Неделя
  • 8.47
  • 9:20
  • 10:43
  • 13:09
  • Телефон на автогара Овча Купел: 02/955 5362
  • Телефон на автогара Банско: 0749 521 57, 0888 89 68 33
  • Разстоянието от София до Банско е около 160 км, времетраенето 3 часа. Средната цена на билета е 13 лв.
  • Някои от автобусите са само преминаваще през Банско. Повечето преминаващи са за Гоце Делчев, но има за Огняново, Якоруда, Баня, Елешница и др.
Благоевград - Банско
Заминаващи автобуси от автогара Благоевград:
  • 8:37
  • 9:26
  • 10:40
  • 11:40
  • 13:22
  • 14:50
  • 15:45
  • 16:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 19:15
Банско - Благоевград
Заминаващи автобуси за автогара Благоевград:
  • 6:55
  • 7:35
  • 8:20 /без събота и неделя/
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:10
  • 17:30
  • Телефон на автогара Овча Купел: 02/955 5362
  • Телефон на автогара Банско: 0749 521 57, 0888 89 68 33
  • Разстоянието Благоевград - Банско е около 60км, времетраенето 1 час. Средната цена на билета е 6лв.
Пловдив - Банско
Заминаващи автобуси от автогара Родопи:
  • 13:00
  • 14:10
  • 15:00
  • Телефон на автогара Родопи: 032/65 78 28
  • Телефон на автогара Банско: 0749 521 57, 0888 89 68 33
  • Някои от автобусите са само преминаваще през Банско. Повечето преминаващи са за Гоце Делчев, но има за Огняново, Якоруда, Баня, Елешница и др.
Банско - Разлог
Заминаващи автобуси за Разлог:
  • 5:03 – Каракуш
  • 5:10 – Кондор /без неделя/
  • 6:30 – Динамо
  • 7:10 – Транс Пирин
  • 7:50 - Транс Пирин
  • 8:10 – Динамо
  • 8:26 – Динамо
  • 8:38 – Динамо
  • 10:00 – Халев
  • 10:30 – Рунта
  • 11:20 – Халев /пътува всеки ден/
  • 11:30 – Пътни превози
  • 12:30 – Бус Експрес
  • 12:35 – Соня
  • 13:15 – Транс Пирин /тръгва от Банско/
  • 13:20 – Каракуш
  • 14:00 - Пътни превози
  • 14:55 – Транс груп
  • 15:15 – Юн. Ивкони
  • 15:51 – МТК-груп
  • 16:20 – МТК-груп
  • 16:22 – Струма11
  • 16:30 – Транс Пирин /без събота и неделя/
  • 16:50 - Транс Пирин /без събота и неделя/
  • 17:00 – Транс Груп /петък, събота и неделя/
  • 17:25 – Соня
  • 17:30 - Пътни превози
  • 17:50 – Соня
  • 18:30 – Транс Пирин
  • 19:30 - Пътни превози
Банско - Гоце Делчев
Заминаващи автобуси за Гоце Делчев:
  • 8:30
  • 9:32
  • 10:42
  • 11:30
  • 12:32
  • 12:50
  • 12:32
  • 13.15
  • 13:30
  • 14:33
  • 15:06
  • 15:35
  • 16.02
  • 16.30
  • 16.41
  • 16.57
  • 17.40
  • 18:17
  • 18:54
  • 19:21
  • 19:43
Други дестинации
Заминаващи автобуси за Добринище:
  • 17:50
  • всички автобуси преминаващи за Гоце Делчев.
Заминаващи автобуси за Места:
  • 17:50
  • всички автобуси преминаващи за Гоце Делчев.
Заминаващи автобуси за Огняново:
  • 18:40 Халев
Заминаващи автобуси за Кремен:
  • 17:50 – Транс Пирин /без събота/
Заминаващи автобуси за Петрич:
  • 8:26 – Динамо /без вторник, сряда и четвъртък/
Заминаващи автобуси за Баня:
  • 10:20 – Транс Пирин
  • 10:30 – Бус Експрес
  • 13:30 - Бус Експрес
  • 13:50 – Груп-експрес
Всички пътуващи от Варна, Бургас, Стара Загора, Плевен, Русе и други по-отдалечени градове съветваме да отидат първо до София или Пловдив и от там да вземат автобус до Банско. Поради променящите се разписания екипът на bansko.net не носи отговорност за публикуваната информация.