Bansko.net»Новини от региона»Новини от Банско»Отборът на Банско запазва лидерската си позиция в групата

22 Април 2010, 16:20
Admin
Admin
5k

При вчерашното си гостуване в Етрополе и срещата с тамошния отбор Чавдар, отборът на Банско завърши 1:1. Срещата бе наблюдавана от Христо Стоичков, който бе в ложите на стадиона в Етрополе.

Първият гол от домакините бе отбелязан в 20 - та минута. Негов реализатор бе най - добрият им играч през пролетния полусезон Александър Русков.

Футболистите от Банско не останаха длъжни и само след десет минути звездата на Банско Владислав Златинов изравни. До края на мача и двата отбора пропуснаха доста възможности за гол.

Водач в групата с 52 точки остава отборът на Банско. Второто място се заема от Видима Раковски, само с една точка разлика.