Bansko.net»Новини от региона»Новини от Банско»Отборът на Банско на една точка от спечелване на победата в групата

Отборът на Банско на една точка от спечелване на победата в групата

02 Май 2010, 13:47
Admin
Admin
5k

Вчера се игра мача между отборите на Банско и Видима. Разликата между двата отбора за заемане на лидерскито място в "Б" група се стопи само на една точка. Резултатът бе 2:1.

Първият гол бе вкаран от отбора на Пирин в 15 минута, когато Никола Нанков центрира от корнер. След като Раденцов не успя да играе с глава, топката влетя в мрежата.

Видима реагираха бързо на вкарания гол и в 24 минута след точен удар на Антонио Павлов, резултатът бе изравнен. Упорити в играта си, домакините успяха в 39 минута да отбележът още един гол.

Спорът за първото място в "Б" група ще се реши в мачовете от следващия кръг, когато Банско ще играе във Враца, а севлиевци ще гостуват в Самоков.