Bansko.net»Новини от региона»Новини от Банско»Нова победа за отбора на Банско

27 October 2010, 19:13
Admin
Admin
5k

Днес отборът на Банско се срещна с екипа на Светкавица (Търговище) и завоюва победа с 3:1. Така тимът продължава на 1/16-финалите, където се включват и отборите от "А" група.

До полувремето резултатът беше 0:1, но през второто полувреме банскалии се организираха и обърна резултата. Гостите отбелязаха единствения си гол в 43 минута.

В 75-ата минута защитникът Георги Николов отбеляза първият гол за Банско. В 86-ата минута Кирил Михайлов остана сам срещу вратаря Рашков и отново имаше попадение във вратата на Търговище.

В третата минута на допълнителното време Вайс Кьосов оформи крайното 3:1. Футболистите на Светкавица завършиха срещата с 10 играчи поради контузия на Русев, след като нямаше кой да го смени.