Bansko.net»Новини от региона»Новини от Банско»Победа за отбора на Банско в Гоце Делчев

Победа за отбора на Банско в Гоце Делчев

04 Септември 2010, 09:03
Admin
Admin
5k

В контролната среща, която отборът на Банско игра с Пирин (ГД) резултатът е 6:0 за Банско. Срещата се игра на стадиона в Гоце Делчев. Тимът от Банско бе воден от изпълнителния директор Красимир Горанов, притежаващ лиценз А, тъй като старши треньора Воин Войнов и първият му помощник са повалени от летен грип.

Още в 10та минута резултатът беше открит от фаул от Димитър Крушовски. До краят на първото полувреме резултатът не беше променен. През второто полувреме гостуващият тим от Банско реализира още пет попадения.

Головете бяха отбелязани от Цветан Павлов, Вайс Кьосов, Кирил Михайлов. В 81-ата минута Слави Шопов бе повален в наказателното поле и главния съдия Георги Иванов отсъди дузпа, която потърпевшия изпълни успешно за 0:5. Почти на края на срещата Вайс Кьосов направи резултата 6:0.

В тази контрола бе даден шанс за изява на някои футболисти, които играха с с дух и с желание за победа. Игра се по схемата 4-4-1-1. Всичко завърши с общ обяд на двата отбора, даден от домакините на Пирин.