Bansko.net»Новини от региона»Новини от Банско»Отбора на Банско с класическа победа

Отбора на Банско с класическа победа

07 Февруари 2009, 02:00
Admin
Admin
5k

Първото попадение за възпитаниците на Борис Николов в срещата бе дело на Красимир Дурчов в 18-та минута с глава след центриране от фаул на Златко Богоев. В 35-та минута преостъпеният от "Вихрен"-Сандански Томас Гълъбов след самостоятелен пробив покачи на 2:0.

Цветан Павлов оформи класически успех на тима си след центриране отляво на Емил Драчев. Непростими пропуски до края на мача направиха Деян Велков, Марио Близнаков и Мирослав Давидов.

Това бе четвъртата контролна среща от началото на зимната подготовка на втородизвизионния "Пирин"-Банско. До момента тимът на Борис Николов постигна три победи и допусна само една загуба от елитния "Миньор"-Перник.

Следващата контрола на отбора ще бъде в понеделник от 15.00 часа на терена с изкуствено покритие в спортния комплекс в Сандански срещу "Левски"-Елин Пелин.