Bansko.net»Новини от региона»Новини от Банско»Банско победи в контрола отбора на Кресна

Банско победи в контрола отбора на Кресна

02 Февруари 2011, 21:21
Admin
Admin
5k

Отборът на Банско игра контролна сруща с Перун(Кресна) и победи с 2:0. Мачът се игра на футболната база в санданското село Вълково.

Резултатът бе открит в 15 минута от Борислав Хазуров. Вторият гол бе отбелязан след почивката от Давид Гълъбов от фаул.

В петък от 14.30 на същата база Банско ще има среща с отбора на Етър (Велико Търново). Другите договорени вече контроли са на 7 февруари с Видима - Раковски, на 9 февруари с Беласица (Петрич) и на 12 февруари с Пирин (Разлог).

Красимир Горанов, изпълнителният директор на Банско каза, че все още не е подписал договора за преминаването на вратаря Атанас Аршинков в Пирин.