Bansko.net»Новини от региона»Новини от Банско»Банско победи в първата си контрола

Банско победи в първата си контрола

08 Юли 2011, 00:44
Admin
Admin
5k

Днес отборът на Банско игра на стадион "Свети Петър" първата си контрола и завърши с победа 1:0 срещу Малеш (Микрево). Единственият гол на срещата бе отбелязан от Давид Гълъбов в 65-ата минута.

В тази среща старши треньорът на Банско Воин Войнов изпробва всички новодошли в отбора. Испанецът Шави Гонсалес игра само 25 минути през второто полувреме.

През първото полувреме в игра бяха включени новодошлите Петьо Динков, Благой Наков (Вихрен), и Георги Ангелов (Левски), през второто полувреме пробваха силите си Александър Балездров (Сливен) и юношата на Пирин набор’92 Слави Кирилов.

Следващата контрола на Банско е във вторник срещу Миньор (Перник) и мачът ще се играе в Самоков. От 13 до 26 юли Банско ще участва в четиристранния турнир на комплекс „Пири” заедно с отборите на Славия, Локо (Пд) и Черно море.