Bansko.net»Новини от региона»Новини от Банско»ФК Банско победи украинците от Олександрия в контрола

ФК Банско победи украинците от Олександрия в контрола

12 Февруари 2015, 09:29
Mariane
Mariane
2k
Гол

Банско успя да се наложи с минималното 1:0 над отбора от втора украинска дивизия Олександрия. Това е третата победа за банскалии, които се намират на подготвителен лагер в Турция.

Единственото попадение в срещата стана дело на Йордан Лечов, който засече с глава центриране от корнер на Руслан Иванов и буквално разстреля вратата на украинците в 66-ата минута.

Гол

Двата тима бяха равностойни на терена, като отборът, воден от Александър Томаш стоеше по-добре на терена през първото полувреме.

През второто полувреме играчите на Олександрия се активизираха, но така и не успяха до стигнат до попадение във вратата на банскалии.

Треньорът на Банско обяви, че планира играчите му да изиграят поне още две контроли, докато са на лагер в Турция.