Bansko.net»Новини от региона»Новини от Банско»Футболистите на Банско победиха Ботев, но това не беше достатъчно

Футболистите на Банско победиха Ботев, но това не беше достатъчно

15 Май 2010, 22:16
Admin
Admin
Новак
5k

Игра се мачът между отбора на Банско и Ботев (Криводол), при домакинство на банскалии. Резултатът от срещата е 2:0, победа за Банско, но не достатъчно за баражите за влизане в елита.

Футболната среща се проведе при дъждовно време, което доведе до наводняване на терена. Въпреки това, домакините бяха водещи през първото полувреме на мача. Гостите хвърлиха усилия в защитата си.

Милен Тодоров можеше да си отбележи автогол, след като не успя да изчисти центрирана от играч на Банско топка. Във всички опасни положения, които бяха създадени участник беше Владислав Златинов.

През второто полувреме тимът на Банско намали темпото на игра, след като стана ясно, че основният им конкурент за второто място в Западната „Б” група Академик води срещу Септември Симитли.

Създадени бяха няколко опасни положения пред вратата на Атанас Аршинков. В 83-та минута бе отбелязан първият гол. Резултатът бе променен в полза на Банско в 91-та минута, когато Златинов изпълни перфектен пряк свободен удар.