Bansko.net»Новини от региона»Новини от Банско»Победа за Банско над Спартак (Плевен)

Победа за Банско над Спартак (Плевен)

22 October 2012, 06:55
Admin
Admin
5k

Вчера на стадион „Свети Петър“ в Банско се игра срещата между местния отбор и временния водач в Б група Спартак Плевен. Срещата завърши с 2:0 за Банско.

Свидетели на победата станаха 500 зрители дошли на стадиона да подкрепят своя отбор. Футболистите на Банско направиха един от най- добрите си мачове до сега.

Голмайсторите на срещата бяха Петър Тончев в 8-ма и Калоян Стоянов в 68-ма минути. Два големи пропуска направиха в първото полувреме Венцислав Бенгюзов и Благой Наков и не успяха да прострелят вратаря на Спартак Мирослав Антонов.

За вратаря на Банско Александър Стоянов небе създадено нито едно трудно положение от гостите. Футболистите на Банско диктуваха играта на терена и през второто полувреме.

Красимир Горанов-изпълнителен директор на ПФК Банско каза, че победата е напълно заслужена и че играта е била сериозна и отговорна.