Bansko.net»Новини от региона»Новини от Банско»Банско отново с победа над Перун (Кресна)

Банско отново с победа над Перун (Кресна)

23 Юли 2011, 08:05
Admin
Admin
5k

Футболистите на Банско играха и спечелиха една непредвидена в програмата контрола с третодивизионния тим от Кресна “Перун”. Резултът е 2:1 за Банско. Срещата се игра на стадион “Свети Петър”.

Първият гол беше отбелязан в 25 та минута от Йордан Лечов. В 65 та минута резултатът беше удвоен от Георги Славков-Рууни, дошъл от отбора на “Германея”. Единственият гол за гостите бе отбелязан от Красимир Ангелов, 15 мин. преди края на мача.

Срещата бе приета от треньорския състав с цел да се пробват и да се даде шанс на футболистите, които които са на проби в Банско. Изпълнителният директор Красимир Горанов е доволен като цяло.

ФК Банско подписа договори с четирима нови футболисти. Това са Петьо Динков, Благой Наков от Вихрен, Юлиян Колушев от Малеш (Микрево) и юношата на Левски Георги Ангелов. Поради лични причини бе прекратен договора на Цветан Павлов.

Ръководството продължава да наблюдава играта на Самиер Аес от Миньор, Валентин Валентинов от Спортист (Своге), юношата на Левски Емануил Методиев, юношата на ЦСКА Кристиян Велинов, както и голмайсторът на Германея (Сапарева баня) Георги Славков-Руни.