Bansko.net»Новини от региона»Новини от Банско»ФК Банско записа поредна загуба

Mariane
Mariane
Новак
2k

Поредна загуба на ФК Банско може да сложи край на амбициите на клуба догодина да заиграе в към А-група.

След драматичен гол в даденото от съдията продължение на редовното време, Спартак /Плевен/ победи тима на банскалии с 1:0 на собствения си стадион.

Двубоят предложи динамична игра и множество ситуации пред двете врати. Още в 9-тата минута тимът на Банско имаше възможност да поведе след удар на Наков, който обаче профуча покрай гредата.

Пет минути по-късно, нападателят на банскалии Антонов отправи удар в рамките на вратата. Само благодарение на невероятните рефлекси на вратаря на Спартак, нулевото равенство се запази.

Гостите от Банско се затвориха в своята половина през второто полувреме, като максимално възпрепятстваха домакините да достигнат до голова ситуация. Плевенчани стигнаха до гол в даденото от съдията продължение след точен удар на Любчо Иванов.