Bansko.net»Новини от региона»Новини от Банско»Банско допусна загуба от Академик

Admin
Admin
Новак
5k

Днес се игра мачът между отбора на Банско, водач до момента в Западната „Б” група и отбора на Академик. За съжаление Банско допусна загуба от 2:3. Въпреки този резултат Банско все още води с 51 точки, но и отборът на Академик достигна второ място с 48 точки.

Още в 4-та минута гостите успяха да отбележат гол, реализиран от Николай Божов при центриране от фаул. Отборът на Банско създаде първото си положение в 18-та минута, когато след комбинация Топузов стреля, но над вратата.

Във второто полувреме Академик стигна до ново попадение, когато Будинов отдалече вкара за 3:1 в 53-ата минута. А в 57-та минута вратарят на гостите си вкара автогол.

До края на срещата домакините от Банско имаха още две положения, но при първото в 72-та минута топката попадна в гредата, а при второто прелетя над вратата. Отборът на Академик игра с един човек по - малко заради втори жълт картон на Елин Нешев.