Bansko.net»Новини от региона»Новини от Разлог»Пирин Разлог се наложи над съименниците от Благоевград

Mariane
Mariane
2k
Футолисти Пирин

ФК Пирин (Разлог) са наложи над съименниците си от Благоевград с минималното 1:0.

И докато играчите на Йордан Самоковлийски пропуснаха да поведат в резултата от поне три чисти положения, то разложчани успяха да се възползват от едно от малкото си чисти положения пред вратата на ФК Пирин.

Първото полувреме на срещата ще се запомни с няколкото положения пред вратата на благоевградчани и опита на защитата на ФК Разлог да си отбележи красив автогол.

Играта се накъса към края на полувремето. Мината преди отборите да излязат в почивка Станислав Банчев от ОФК Пирин (Благоевград) извърши грубо нарушение срещу халфа на разлочани Тодор Пандев.

Опитът на Пандев да потърси обяснение от виновника, завърши с удар в лицето, и бурна реакция от страна на футболистите на терена и треньорите. До сблъсъци не се стигна.

Единственото попадение в срещата падна в 75-ата минута след точен удар на Душан Делялини. Две минути по-късно разложчани имаха шанса да удвоят преднината си, но намесата на Бахтарлиев осуети опита им.