Bansko.net»Новини от региона»Новини от Банско»Банско загуби от Пирин Разлог с 3:2

Банско загуби от Пирин Разлог с 3:2

01 Септември 2013, 09:41
Admin
Admin
5k

Регионалното дерби в петия кръг на обединената “Б” група бе спечелено от отбора на Пирин Разлог с резултат 3:2. Близо 600 фенове на отборите бяха дошли да наблюдават мача.

Първото полувреме приключи с резултат 1:0 за Банско, след като Атанас Димитров отбеляза първия гол с глава. Съдията Таско Тасков отсъди дузпа за домакините, но те не успяха да реализират.

Резултатът бе изравнен още в първите минути след почивката от Димитър Димитров. Последва отсъждане на дузпа и за гостите от Разлог. Димитър Наков отбеляза гол и резултатът стана 2:1.

След три минути последва връчването на червен картон на Йордан Лечов от Банско, който събори Кондев. Последва гол на Варсанов и Разлог поведе с 3:1. Само след минута обаче Сергей Георгиев от Банско намали на 2:3.

Съдията даде 5 минутно продължение. Въпреки че домакините от Банско бяха много активни, резултатът остана непроменен, а победата бе за Разлог.