Bansko.net»Новини от региона»Новини от Банско»Банско победи убедително Елит (София)

Банско победи убедително Елит (София)

03 Февруари 2014, 11:06
Mariane
Mariane
2k
Футбол

Вчера преди обяд футболистите на ФК Банско се изправиха срещу Елит (София) в първата от двете предвидени за деня контроли.

Възпитаниците на Александър Томаш победиха с 4:2 аматьорския тим на един от терените на комплекс Царско село.

Футбол

Банскалии откриха резултата още в третата минута от началото на мача. Попадението стана дела на Радослав Калистрин, който получи страхотно извеждащо подаване от Атанас Чипилов.

В 20-ата минута Йордан Лечов удвои след пряк свободен удар. Отборът на Елит успя да върне едно попадение минути преди края на първото полувреме.

Банско отбеляза третия си гол, малко след като играта беше подновена. Столичани успяха да отбележат още едно попадения, но голът на Руслан Иванов в 79-ата минута попари надеждите за равенство на столичани.