Bansko.net»Новини от региона»Новини от Банско»Банско победи Пирин Благоевград

04 October 2014, 09:28
Кристина Черникова
Новак
785

Банско надви над Пирин Благоевград в среща от деветия кръг на Б група, която се състоя вчера на стадион Свети Петър в курортния град. Момчетата на Александър Томаш се наложиха с 1:0 над лидера Пирин (Благоевград), като с този резултат те продължават да се без загуба в официална игра този сезон.

Единственият гол през вчерашното съревнование беше отбелязан в 18-та минута и то от бившия футболист на Пирин Благоевград Борислав Хазуров, който засече центриране на Костадин Слаев. След това топката се удари в гредата и влезе в мрежата.

През второто полувреме резултатът така и не се промени и орлетата паднаха. Това беше втората им загуба в първенството. От своя страна банскалии могат да се похвалят с впечатляващо представяне от началото на сезона.