Bansko.net»Новини от региона»Новини от Банско»Пирин Банско победи Левски Елин Пелин

Пирин Банско победи Левски Елин Пелин

09 Февруари 2009, 02:00
Admin
Admin
Новак
5k

В единствената контролна среща на територията на Югозападна България за днес отборът на Пирин Банско победи с 4:0 Левски Елин Пелин в мач, който се игра на терена с изкуствена настилка в Сандански.

Головата серия за тима, воден от Борис Николов, откри Антон Мангурев в 25-ата мунута на мача. Останалите три попадения паднаха през втората част, като техни автори станаха Томас Гълъбов (60-та; 82-ра) и Златко Богоев в 70-та минута на мача.

Това бе четвърта победа в предсезонната подготовка на тима. Отборът на Банско ще остане на подготовка в курортния град до сряда, а в петък играе нова контрола в Симитли срещу местния Септември.