Bansko.net»Новини от региона»Новини от Разлог»Пирин (Разлог) надви Хасково с класическото 3:0

Пирин (Разлог) надви Хасково с класическото 3:0

14 Април 2014, 11:08
Mariane
Mariane
2k

ФК Пирин(Разлог) се наложи над втория във временното класиране Хасково с класическото 3:0 в мач от 20-ия кръг на Българското футболно първенство в Б-група.

Резултатът беше откри в 50-ата минута на мача от Димитър Димитров. Девет минути по-късно Димитров отново беше точен и покачи преднината на домакините на 2:0.

Класическото 3:0 беше оформена в самия край на двубоя, когато главния съдия даде дузпа за Пирин (Разлог). Точен от бялата точка беше Димитър Наков.

Това беше и последната среща на роден терен, който ФК Пирин изигра. Минути след края на мача председателят на Управителния съвет на Пирин Захари Белчинов обяви официално, че всички останали домакински срещи до края на сезона ще бъда играни на стадиона в Симитли.