Bansko.net»Новини от региона»Новини от Банско»Хасково победи Разлог с класическото 3:0

Хасково победи Разлог с класическото 3:0

23 Септември 2013, 11:46
Mariane
Mariane
Новак
2k

Отборът на Хасково се наложи над ФК Разлог с класическото 3:0, като домакин в мач от 7-ия кръг на футболното първенство.

Резултатът за домакините откри Костадин Ничев още в 9-ата минута. В 33-ата минута гол на Митко Алексиев от Хасково беше отменен поради засада и двата отбора се оттеглиха да почиват при резултат 1:0.

След почивката домакините започнаха много силно второ полувреме и второто попадение във вратата на разложчани стана факт още през 67-ата минута, след точен удар на Деян Лозев.

Крайното 3:0 беше оформено в 71-ата минута от Недялко Хубенов. Трите точки донесоха първото място на тима на Хасково във временното класиране.

Отборът на ФК Пирин (Разлог) заема 7- място с актив от 7 точки. Това е втората загуба на отбора, след назначаването на Христо Джоджов за старши треньор на тима.