Bansko.net»Новини от региона»Новини от Банско»Монтана победи Банско с класическото 3:0

Монтана победи Банско с класическото 3:0

16 Март 2015, 09:33
Mariane
Mariane
2k

Временният лидер в Б група Монтана победи ФК Банско с класическото 3:0 в среща от 18 кръг на Българското футболно първенство. Срещата се изигра на стадион Огоста.

Домакините отбелязаха гол във вратата на банскалии още в седмата минута на срещата. Иван Михов изпрати с глава топката в напречната греда на гостите, а Асен Георгиев беше точен при добавката.

Банскалии успяха да организират няколко запомнящи се атаки и в края на първата част само бързата реакция на вратаря на домакините Христо Иванов запази преднината на Монтана.

В добавеното врем ена първото полувреме Борислав Балджийски успя за прехвърли вратаря на банскалии и двата отбора се оттеглиха на почивката при резултат 2:0.

Третото попадение падна десет минути преди края на редовното време след точен удар на Владимир Мичев. След мача Банско се намира на четвърто място във временното класиране с 30 точки, една повече от тези на Пирин Разлог и Добруджа, като банскалии са с мач по-малко.