Bansko.net»Новини от региона»Новини от Банско»Банско смаза съперниците си от Спартак (Варна) с 4:0

Гол във вратата

ФК Банско нанесе съкрушителна загуба на гостите си от Спартак(Варна) в среща от 21-ия кръг на Българското футболно първенство Б група.

Банскалии успяха да вкарат четири безответни попадения във врата на варненския тим пред екзалтираната публика на стадион Свети Петър в курортния град.

Първото попадение в срещата падна още в 4-ата минута на мача. То беше дело на Атанас Чипилов – голмайсторът в Б група. До края на полувремето имаше още няколко интересни положения и пред двете врати, но до нов гол не се стигна.

След подновяването на играта домакините отбелязаха два бързи гола в 47-ата и 50-ата минута, които бяха дело на Сергей Георгиев и Калоян Стоянов.

Крайният резултат беше оформен от Любослав Войнов, който се разписа в 71-ата минута.