Bansko.net»Новини от региона»Новини от Банско»Банско отнесе баските с 6 гола

Mariane
Mariane
2k
Футбол

ФК Банско буквално отнесе отбора на Атлетик (Куклен) с 6:0 в шестнайсетфинален сблъсък за Купата на България. Мачът между двата тима се изигра вчера в Куклен и беше проследен с интерес от треньора на Ботев Вили Вуцов.

Банскалиите дадоха заявка за това, което очаква домакините, още с попадението на Руслан Иванов в четвъртата минута от срещата.

Футбол

Футболистите от Куклен обаче успяха да се стегнат и до края на полувремето бяха равностоен съперник на козлите.

Надеждите на баските обаче бяха попарени от попадението на Венцислав Бенгюзов в 52-ата минута. Последваха две бързи попадения на Георги Фикиин в 55-ата и 60-ата минута.

Три минути преди края на срещата за банскалии се разписа Калоян Стоянов, а крайният резултат от 6:0 беше оформен с попадението на Мартин Станкев, което попадна във вратата на домакините в 90-ата минута.