Bansko.net»Новини от региона»Новини от Банско»Банско падна с класически резултат от Монтана

Банско падна с класически резултат от Монтана

26 Юни 2015, 15:20
Mariane
Mariane
2k
Гол

ФК Банско падна с класическото 0:3 от новака в А група Монтана. Мачът между двата отбора бе последната контрола за тима на Монтана преди отпътуването му от курортния град.

Резултатът беше открит още в 9-ата минута, след като гостите получиха правото да изпълнят дузпа заради нарушение на вратаря на банскалии срещу Здравко Лазаров.

Гол

До края на първото полувреме Монтана удвои резултата си с точен удар в 33-ата минути на Асен Георгиев. Последното попадение в срещата падна в 82-ата минута и стана дело на новото попълнение в тима на Монтана Атанас Илиев.

Монтанчани изиграха три контролни срещи по време на лятната си подготовка в Банско. Първите две контроли срещу Омония (Никозия) и Локомотив (Пловдив) завършиха с равенства с резултат 2:2.