Bansko.net»Новини от региона»Новини от Банско»ФК Банско завърши с равен срещу Локо Горна Оряховица

16 Август 2015, 12:27
Антония Р.
Антония Р.
1k

Футболните тимове на Банско и Локо Горна Оряховица завършиха 0:0 в мач от четвъртия кръг на Б група. Срещата се игра на стадион Свети Петър в Банско.

Домакините се опитаха за запишат първите си 3 точки от началото на новото първенство, но така и не успяха за отбележат гол до края на мача. Играта се водеше повече в центъра на терена, особено през първото полувреме.

След почивката бансканлии владееха топката през по-голямата част от времето. В 60-та минута при изпълнение на ъглов удар Йордан Лечов застраши вратата на гостите, но топката удари гредата.

До края на срещата пропуски за козлите направиха и Атанас Чепилов, Янислав Иванов и Борислав Хазуров.