Bansko.net»Новини от региона»Новини от Разлог»Черно море разгроми Пирин на собствен терен

Mariane
Новак
2k
Пирин

Настоящият носител на Купата на България ФК Черно море се класира за 1/8 финалите на турнира, след като разгроми отбора на ФК Пирин Разлог с убедителното 7:1 като гост.

Моряците безапелационно бяха по-добрият отбор на терена и предрешиха изхода от мача още през първото полувреме, когато поведоха с три гола.

Пирин

Първото попадение на варненци падна в 23-ата минута след точен шут на Вилян Бижев. Малко по-късно само в рамките на 180 секунди Бекир Расим и Симеон Райков успяха да намерят очертанията на вратата на разложани.

Крайният резултат беше оформен с хеттрик на Бижев, още един голна Райков и попадение на Марк Клок. Почетния гол за отборът на Пирин Разлот отбеляза Димитър Димитров.