Bansko.net»Новини от региона»Новини от Банско»ФК Банско се наложи на Беласица (Петрич)

24 Септември 2017, 12:38
Антония Р.
Антония Р.
1k

Футболният тим на Банско победи Беласица (Петрич) с 3:2 при среща от 7-ия кръг на Югозападната трета лига. Възпитаниците на Димитър Крушовски създадоха много положения пред вратата на петричани и успяха да реализират три от тях.

Мачът бе открит с гол на капитана Петър Лазаров, който с глава отбеляза първото точно попадение във вратата на Беласица. В 34-та минута гостите от Петрич изравниха, но до края на първото полувреме Банско отново поведе.

Девет минути преди края на срещата капитанът на Беласица Владимир Кабранов вкара втория гол за гостите и оформи крайния резултат от мача.

В класирането Банско е на 5-то място с актив от 15 точки, а Беласица е на 8-мо с актив от 11 точки.