Bansko.net»Новини от региона»Новини от Банско»ФК Банско се наложи над Терек (Грозни)

18 Февруари 2014, 14:50
Антония Р.
Антония Р.
1k

Футболният тим на Банско успя да се постигне втората си победа от контролните си срещи в Турция, като се наложи с 4:1 срещу отбора на Терек (Грозни).

Още в първото полувреме футболистите от Банско доминираха на терена и в 6-та минута Сергей Георгиев отбеляза първия гол в мача. Георгиев се разписа и в 26-ата с втори гол за „Козлите“.

Третият и четвъртият гол за отбора на Банско бяха вкарани в 43-та минута от Павел Петков, като малко след него се разписа и Герасим Заков.

В 62-та минута след дълъг пас зад защитата на Банско вратарят Александър Стоянов не прецени добре топката и игра с ръце извън наказателното поле, за което логично получи червен картон. На неговото място застана Веселин Ганев.

Единственият гол за отбора на Терек бе вкаран в 68-та минута.