Bansko.net»Форум»Заведения»Препоръчайте механа в Банско

Препоръчайте механа в Банско

  • 07.01.11 10:24#1Ирена ЛазароваИрена ЛазароваНовакРегистрация: Град: -Отговори: -Препоръчайте механа в БанскоЗдравейте,

    Някой може ли да ни препоръча добра и на прилични цени механа в Банско? Знам, че там има над 300 заведения ми се иска да попаднем на нормално място, защото съм чувала какви ли не истории за превишени сметки и излъгани клиенти.

    Искаме хубаво място, където ще можем да се повеселим, без да ни развалят настроението лошата кухня, обсужване или цени до небето!

    Споделете своя опит, коя механа ви харесва и коя не.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 26.11.11 02:44#2irenairenaНовакРегистрация: 26.11.11Град: -Отговори: 1от: Препоръчайте механа в БанскоАз искам да ви препоръчам механа Зехтинджиева къша. Много механи сме обиколили в Банско защото много обичаме ските, но само от Зехтинджиева къща сме доволни и винаги се връщаме там. Опитайте, няма да съжалявате. :love: ОтговорОтговор с цитат
  • 10.04.12 04:14#3Rumiana_MVRumiana_MVНовакРегистрация: 10.04.12Град: -Отговори: 1от: Препоръчайте механа в БанскоПрепоръчвам ви Механа-Винарна "Тодева къща"-при Митко и Надя.Ще ви посрещнат както подобава и ще ви нагостят с най-вкусните гозби.Обиколи сме почти всички механи в Банско ,но там сме яли най-добрите неща.Вечерите при тях са незабравими.Стават страхотни купони и танци до зори.ОтговорОтговор с цитат
  • 16.11.12 07:13#4ИренаИренаНовакРегистрация: 16.11.12Град: ВарнаОтговори: 1от: Препоръчайте механа в Банскоirenalaz :Здравейте,

    Някой може ли да ни препоръча добра и на прилични цени механа в Банско? Знам, че там има над 300 заведения ми се иска да попаднем на нормално място, защото съм чувала какви ли не истории за превишени сметки и излъгани клиенти.

    Искаме хубаво място, където ще можем да се повеселим, без да ни развалят настроението лошата кухня, обсужване или цени до небето!

    Споделете своя опит, коя механа ви харесва и коя не.









    Здравейте!Случайно попаднах на този форум,и реших да пиша,понеже и аз съм възхитена от една невероятна механа-именно механа "Банско".Последния път бяхме там с компания и искам да ви кажа,че на малко места има такова обслужване,а за яденето да не ви пиша каква вкусотия беше.Направи ми впечатление,че е доста голяма,но много добре отоплена.Та за това написах,да се знае
    Весело изкарване на всички
    http://www.banskobg.org/goto/mehanabansko/index_bg.html
    ОтговорОтговор с цитат
  • 15.02.13 09:12#5МихаелаМихаелаНовакРегистрация: 15.02.13Град: -Отговори: 1от: Препоръчайте механа в Банско :Аз искам да ви препоръчам механа Зехтинджиева къша. Много механи сме обиколили в Банско защото много обичаме ските, но само от Зехтинджиева къща сме доволни и винаги се връщаме там. Опитайте, няма да съжалявате. Определено Зехтинджиевата къща много ни хареса. Тази вечер за първи път бяхме там и след дълго отсъствие от България така ни стопли душите с автентичността си, че само си говорехме как ще се върнем скоро пак там с приятели.ОтговорОтговор с цитат
  • 21.12.13 03:40#6stoqnstoqnНовакРегистрация: 21.12.13Град: -Отговори: 2от: Препоръчайте механа в БанскоПрепоръчвам на всички МЕХАНА "БАНСКО" има много разнообразно меню и цените са супер поносими ,като по градовете във вътрешността страната. Собствениците са нови и си уважават клиентите.А какви яки купони стават там...ОтговорОтговор с цитат
  • 18.01.14 05:31#7stoqnstoqnНовакРегистрация: 21.12.13Град: -Отговори: 2от: Препоръчайте механа в БанскоПосетих отново механа "Банско" и трябва да ви кажа,че нивото на обслужване и качеството на храната не беше паднало изобщо!Само дето уцелихме почивния ден на оркестъра и нямаше музика,но пак си прекарахме страхотно.Препоръчвам тази механа на всички. ОтговорОтговор с цитат
  • 29.01.14 01:20#8Виктория @Виктория @НовакРегистрация: 28.01.14Град: -Отговори: 2от: Препоръчайте механа в БанскоБях в механа чардака цените там с ниски а порциите големи опслужването е много добро намира се на центара и това е наи евтината механа обиколих всичките механи по центара и наистина на всякаде е много скапо освен в механа чардака за по голяма компания правят и отстъпки ОтговорОтговор с цитат
  • 29.01.14 01:22#9Виктория @Виктория @НовакРегистрация: 28.01.14Град: -Отговори: 2от: Препоръчайте механа в БанскоБях в механа чардака цените там с ниски а порциите големи опслужването е много добро намира се на центара и това е наи евтината механа обиколих всичките механи по центара и наистина на всякаде е много скапо освен в механа чардака за по голяма компания правят и отстъпки ОтговорОтговор с цитат
  • 16.08.17 09:23#10Deyan StoevDeyan StoevНовакРегистрация: 16.08.17Град: -Отговори: 2от: Препоръчайте механа в БанскоПосетите я тази механа... Оказа се, че никога не са предлагали пици.
    Не беше лошо като цяло, но:
    1. Имаше викач отпред
    2. Виното беше топло
    3. Пърленките бяха полуфабрикат
    4. Не беше хич евтино
    ОтговорОтговор с цитат
  • 16.08.17 09:25#11Deyan StoevDeyan StoevНовакРегистрация: 16.08.17Град: -Отговори: 2от: Препоръчайте механа в Банскоdean_stoev@abv.bg :Посетите я тази механа... Оказа се, че никога не са предлагали пици.
    Не беше лошо като цяло, но:
    1. Имаше викач отпред
    2. Виното беше топло
    3. Пърленките бяха полуфабрикат
    4. Не беше хич евтино


    Става въпрос за Бунаре...
    ОтговорОтговор с цитат
  • 05.01.18 11:56#12Потребител#204289Потребител#204289НовакРегистрация: 05.01.18Град: БанскоОтговори: 1от: Препоръчайте механа в БанскоSamo mehanata na Lazar ne hodete ili" Vodenicata".Obstanovkata e dobra no obslujvaneto e 2 po desetobalnata sistema.Taz vecher na 05.01.2018 bqh tam.4 greshki na servitiora koito me nakaraha da razgovarqm s upravitelq.1- olivernika mi go donese prazen.2-otnesoha praznite chinii ot salatata s priborite.Za osnovnoto nqmahme pribori trqbvashe pak da mu se kaje.3-chakane 1 chas i poveche da doide osnovnoto kato parvo mi podnasqt parlenkite ot tam 20 min.se chaka parvoto qstie za jena mi.i estestveno chakame i moeto koeto doide sled polovin chas.Predstavete si kakvo e stanalo s parlenkite i hranata na jena mi bqha studeni dokato pristigne moqta porachka a vsichko beshe porachano zaedno.Poveche nikoga tam qdohme studena hrana za 80 lvОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest