Bansko.net»Новини от региона»Новини от Разлог»Медали спечели Клубът по спортно ориентиране в Разлог

Медали спечели Клубът по спортно ориентиране в Разлог

08 Юни 2010, 22:08
Admin
Admin
Новак
5k

Клубът по спортно ориентиране „Пирин” – Разлог се завърна с три медала от 34 тридневни международни състезания по ориентиране.

В околностите на с. Писменово, община Приморско се проведоха 34 тридневни международни състезания по ориентиране за Национална купа - България. На старт застанаха над 850 състезатели от страната и чужбина.

Изключително добро представяне показаха състезателите от Клуба по спортно ориентиране „Пирин” - Разлог. В първия състезателен ден при мъже 12Б средна дистанция Борис Мездрички завоюва златен медал с време 28.24 минути.

През втория състезателен ден при мъже 12А дълга дистанция Марио Григоров триумфира с време 20.23 минути и грабна златния медал. В третия състезателен ден в преследването Борис Мездрички финишира втори и завоюва сребърен медал. Много добро представяне направи и Давид Радев при м 14А, който успя да се класира на 13 място.