Bansko.net»Новини от региона»Новини от Банско»Банско победи и прекъсна серията загуби

Банско победи и прекъсна серията загуби

17 October 2010, 09:54
Admin
Admin
5k

Във вчерашният мач със „Спортист” Своге отборът на Банско победи с 1:0. С тази победа бе прекъсната серията от загуби, както и оставането на треньора Воин Войнов с отбора.

Отборът на „Своге” през по-голямата част от мача играха с човек по-малко, заради червен картон на Димитър Райчев в 34-ата минута. Победният гол бе дело на Атанас Лясков, който с удар от въздуха прати топката в мрежата на Стоянов за 1:0 две минути преди края на първото полувреме.

След почивката банскалии продължиха атаките, но до гол не се стигна. Един от пропуските бе на Павел Петков в 48-ата минута когато след центриране, топката срещна напречната греда. Четири минути по-късно удар на Борислав Хазуров нацели лявата греда.

Футболистите на Банско прибавиха мечтаните 3 точки към актива си.