Bansko.net»Новини от региона»Новини от Банско»Банско победи Струмска слава с 3:0

Банско победи Струмска слава с 3:0

01 Февруари 2013, 19:45
Admin
Admin
5k

Тимът на Банско игра първата си контрола за сезона срещу отбора на Струмска слава. Мачът завърши с победа на Банско с резултат 3:0.

Предишните две контроли за отбора на Банско, които бяха със Славия и Локомотив (София) пропаднаха. Футболистите ще останат на лагер в Благоевград до края на другата седмица.

Първото полувреме на срещата беше скучно, но след това банскалии се разиграха и за 15 минути отбелязаха 3 гола. Майстор на първия беше Благой Наков в 60-та минута.

В 70-та Калоян Стоянов направи резултата 2:0, а Наков отбеляза и третия гол 15 минути преди края на срещата.

В неделя футболистите на Банско ще премерят сили и с Оборище (Панагюрище). Двубоят ще се играе в Мурсалево.

Поради семейни проблеми нападателят Вайс Кьосов се раздели с отбора. Ръководството на отбора има договорка с благоевградчанина Веско Стойков, ако той не си намери отбор в чужбина през пролетта да играе за тях.