Bansko.net»Новини от региона»Новини от Разлог»Пирин (Рз) се наложи над Спартак (Вн)

04 October 2014, 10:09
Кристина Черникова
Новак
785

Пирин (Разлог) се домогна до изключително трудна победа вчера. Тимът на разложани се наложи над Спартак (Варна) с 2:1 в среща от деветия кръг на Б група, състояла се в морската столица.

В 66-та минута Спартак поведе, тъй като Радулович проби и подаде на Чипев, който запрати топката във вратата на разложани. След куриозен гол обаче в 80-та минута Пирин изравни резултата.

И тъкмо когато всички си мислеха, че мачът ще завърши наравно, в 85-та минута Каптиев донесе успех на Пирин и разложани надделяха над варненци. Домакините приключиха играта с десет играчи, тъй като точно в последната минута Яначков трябваше да напусне терена заради втори жълт картон.