Bansko.net»Новини от региона»Новини от Банско»ФК Банско разгроми австрийски аматьори

Mariane
Mariane
2k
Гол

Тимът на Банско буквално разгроми аматьорски футболен тим от Австрия с унизителното 7:0. Банскалии записаха победа срещу играещия в четвърта дивизия Лендорф.

Първите шест попазения във вратата на австрийците паднаха още в първото полувреме на срещата.

Виктор Шишков се отличи с два гола и пропусната дузпа. Две попадения във вратата на противниците наниза и Цветан Павлов, а по веднъж се разписаха Красимир Илиев и Георги Кременлиев.

Единственият гол през второто полувреме стана дело на Борислав Хазуров. Минути преди края на срещата Хазуров пропусна да отбележи и втората присъдена на банскалии дузпа.

Това е втората победа за отбора на Банско, който се намира на подготвителен лагер в Турция. Преди дни козлите победиха с 2:1 Спартакс (Юрмала).