Bansko.net»Новини от региона»Новини от Разлог»Пирин отнесе Левски с категоричното 3:1

Пирин отнесе Левски с категоричното 3:1

25 Февруари 2016, 12:19
Mariane
Mariane
2k
Волейбол

Отборът на Пирин (Разлог) отнесе ВК Левски с категоричното 3:1 гейма пред родна публика. С това мъжкият волейболен отбор от Разлог отбеляза своята 11 победа от началото на сезона в Суперлигата.

Мачът между двата тима се изигра в сала Септември, където присъства и националният селекционер на България Пламен Константинов.

Волейбол

Разложани поеха инициативата и без особени проблеми затвориха отделните геймове на 25:20, 25:22 и 25:14. Победата затвърди четвъртото място на Пирин във временното класиране с 11 победи, 5 загуби и 31 точки.

В предпоследния кръг от първенството Пирин ще гостува на тима на Арда (Кърдали), който има славата на корав съперник.