Bansko.net»Новини от региона»Новини от Банско»ФК Банско се наложи при контролата с Фут Бико

09 Юли 2016, 15:40
Антония Р.
Антония Р.
1k

При контролна среща футболният тим на Банско записа победа срещу отбора на мениджърската агенция Фут Бико. Мачът беше динамичен и приключи с 4:2 в полза на козлите.

Още в 5-та минута Цветан Варсанов откри резултата за Банско. Във втората част на мача Себастиан Бермог обърна резултата с две точни попадения в 48-та и 51-та минута, предава СпорталБг.

В последните минути от мача обаче Мурад Ибраим и Пол Отофе успяха да осигурят победата за Банско.

На срещата, която се игра на стадион Свети Петър, присъстваха треньори и мениджъри на отбори от българското първенство. Между зрителите бяха и родителите на американския футболист Хорхе Роча.