Bansko.net»Новини от региона»Новини от Банско»Банско се наложи над Добруджа като гост

Банско се наложи над Добруджа като гост

17 Септември 2013, 11:30
Mariane
Mariane
2k
Футбол

Тимът на Банско се наложи с убедителното 2:0 при гостуването си на ФК Добруджа. Банскалии отбелязаха по един гол и през двете полувремена и заслужено взеха трите точки.

Футболистите на Александър Томаш отбелязаха първия си гол още н 13-ата минута от началото на срещата. Точен за банскалии беше Сергей Георгиев, който се възползва от грешка на вратаря на Добруджа.

Футбол

Домакините започнаха силно второто полувреме, но така и не успяха да отбележат положенията си. Второто попадение на банскалии беше дело на Стоянов и падна в 75-ата минута.

С победата при гостуването си на Добруджа банскалии натрупаха актив от 7 точки и в момента делят 7-9-о място в Б-група с отборите на Ботев (Гълъбово) и Монтана. Домакините запазиха 6-ото си място.