Bansko.net»Новини от региона»Новини от Банско»Отбора на Банско победи Беласица

31 Януари 2009, 02:00
Admin
Admin
5k

В контролен мач отборът на Банско надви Беласица с 1:0. Минималната победа за първоприемника на втородивизионния Пирин донесе Радослав Давидов в 72-та минута.

Срещата започна добре като двата отбора си размениха по няколко положения. След началните минути обаче, последва изключително скучен половин час, след който дойде и краят на първата част при постното 0:0.

На почивката тима на Банско излезе в изцяло обновен състав, докато в Бела смени бяха предприети по време на втората част.

Единственото попадение в срещата падна в 72-та минута. Давидов получи топката около точката за изпълнение на дузпа и с удар по тревата, преотстъпеният от Вихрен в Банско футболист, реализира за 1:0. При този резултат завърши и срещата.