Инж. Красимир Герчев, кмет на Разлог ще представлява Националното сдружение на общините в Република България в Управителния съвет по проект Красива България.
Не с един, а с цели 10 нови служители се сдоби община Разлог по проект Ново начало. Към всеки един от новопостъпилите служители на общината ще бъде прикрепен наставник, който да ги обучава
Днес в Разлог се провеждат две много атрактивни събития - Международният кукерски карнавал и Балон фиеста Разлог 2013. Кукерите ще полетят над Разлог с балоните за да зарадват гостите и жителите на Разлог.
Петото издание на Международния кукерски карнавал Страчевата ще се проведе на 19 януари в Разлог. Началото на празника ще бъде дадено в 11 часа, когато централният площад в града.
От 18 до 23 януари за втора поредна година над небето на Разлог ще полетят балони. Градът ще е домакин на Балон фиеста Разлог, която се организира от Община Разлог и Българска асоциация за лека авиация.
През целия ден вчера Разлог бе огласян от звънци на кукери. С провеждания тук за 107 път кукерски празник Старчевата 2013г. местните гонят злите духове.